Pergole, Cam Kaplama, Otomatik Kepenk & Panjur Sistemleri

Günümüz şartlarında yaşanan hırsızlık olayları, sokaklara taşan eylemler, önem verdiğiniz mekanlar için koruma gereksinimi ortaya çıkartmıştır.Aluminyum kepenk ve panjurlar güçlü materyalleri ve sorunsuz kullanımları nedeniyle bu sorunlara en etkin çözümdür.Kepenk ve Panjur Sistemleri binaların yapım aşamasında uygulanabildiği gibi sonradan da kolayca uygulanabilir.

Aryaka  tente otomasyon ve gölgelendirme sistemleri, kendi bünyesinde üretmiş olduğu Flush,Arc,Vault modelleri adı altında üretmiş olduğu üç ayrı  açılır-kapanır pergole , tente sistemi, açık alanların kötü hava koşullarında bile yıllarca kullanılmasına olanak veren şık bir çözümdür. Beaufort rüzgar skalası 11 şiddetine (120 km/saat) dayanabilen sistem, kara, yağmura ya da güneş ışığına karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

Sistemin profilleri, yüksek dereceli T-6063 ekstrüzyon sigma alüminyumdan, elektrostatik toz boya yöntemiyle boyanarak üretiliyor ve açık alan uygulamalarında üstün performans sağlıyor. Tüm civata, vida ve pimler, sistemin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Mimari açılır - kapanır ve cam tavan sistemleri her genişlikte nihai ve ticari uygulama alanı için gelişmiş çözümler sunuyor. Sistemler her hava koşulunda kullanılabiliyor. Genelde kullanım alanları bahçe katları, verandalar, teras katı alanları, hoteller, moteller, barlar, restaurant veya restoran ya da ticari projelere uygun açılır - kapanır cam tavan  sistemi modelleri arasında mimari yapılarda uygulanmaktadır.